Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Açlık

Ana Sayfa » Harfler » Açlık

Rüyada görülen açlık mateme, korkuya ve geçim sıkıntısına alâmettir. Açlık malın gideceğine, geçim, sanat ve dünya derdi hakkında hırsa alâmettir. Uzun bir süre açlık çektiğini gören kimse muhtaç durumdan kurtulup nimete kavuşur. Ne kadar açlık çekmişse o nispette mal elde eder.

Açlık hayırsız biriyle dostluğa alâmettir. Açlık fiyatlarda artışa ve fakirliğe de alâmettir. Bazen de açlık zikre ve şükre alâmettir. Kış ayında aç olduğunu göen kimse açlık çeker.

Alimlerin açlığı ilme karşı doymadıklarına alâmettir.

Bir kısım rüya tabirlerine göre de, rüyada aç olduğunu gören kimseye hayır isabet eder veya o kimse dünyaya karşı hırslı biri olur. Bir kısım rüya tabirlerine göre de, “Rüyada açlık tokluktan, susuzluk da suya kanmışlıktan daha iyidir.” şeklinde beyanda bulunmuşlardır.

Rüyada acıktığını fark eden kimsenin türlü istek ve beklentileri bulunmaktadır. Fakat bunlara kavuşması da bir hayli güçtür. Buna karşılık acıktıktan sonra bir yemek, vb. yiyen, yani açlığını bastıran kimse zamanla sorunlarına çözüm bulabilecektir. Bekâr erkekler için açlık aşkta hayal kırıklığıdır. Açlığı bastırmak da kısa süreli gönül macerası olarak yorumlanır.

24 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.042 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet