Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Ağlamak

Ana Sayfa » Harfler » Ağlamak

Rüyada Allah korkusundan veya Kur’an-ı Kerim dinleyerek veya pişman olunan bir günah yüzünden ağlanırsa, bu, feraha, sevince, sıkıntı ve zorlukların ortadan kalkacağına alâmettir. Ağlamak Allah’tan korkmaya ve yağmura muhtaç kimseler için kuraklığın kalkacağına ve yağmurun yağmasına alâmettir. Bazen ağlamak uzun ömre işaret ettiği gibi, bazen de yanında Allah’a olan imanın artmasına da alâmettir.

Rüyada yüksek sesle ağlamak hüzne alâmettir. Elini yüzüne vurarak veya siyahlar giyinmiş olarak veya üst baş yırtarak ağlamak da hüzne alâmettir.

Ağlama rüyası daima iyiye yorulur. Gözyaşı döktüğünü gören kimse çok sevinir. Bütün dertierinden, sıkıntılarından sıyrılır, Hüngür hüngür ağlayan, gözyaşlarıyla üstünü veya etrafını ıslatan insan sadece sevinmekle kalmaz, büyük mutluluğa da kavuşur. Ayrıca çevresindekileri de sevindirir, Rüyada gözyaşı dökerek ağlamak ruhun saflığına işaret eder. Yani insan son derece temiz kalpli, iyi biridir. Bu ağlama, onun hata ve günahlarının da geçmişte kaldığını belirtir. Rüyada gözyaşı dökmeden ağlamak sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Fakat istenen, beklenen mutluluğa henüz zaman vardır. Ağlama, ayrıca gülmek olarak da yorumlanır. Yani rüyada ağlayan kimse gerçek yaşamda çok hoşuna giden bir durumla karşılaşarak güler.

Gelen aramalar: rüyada hüngür hüngür ağlamak
25 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.103 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet