Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Atmak

Ana Sayfa » Harfler » Atmak

Rüyada mancınıkla taş attığını görmek zulüm ve hiledir. Bazen alimlerin aleyhinde konuşup onlara zarar vermeye, namuslu kadınlara iftira atmaya ve dinle ilgili hususta ehil kimselere dil uzatmaya alâmettir. Bazen de fitneye alâmettir. Mancınıkla düşman kalelerine taş attığını görmek iyi söze veya duaya alâmettir.

Rüyada birine ok atılsa ve ondan kan aksa o kimse yüksek makam sahibi bir kimseden fayda görür. Okların kalbine isabet ettiğini görmek, evlilik niyetinde olan güzel bir kimsenin bakışlarına hedef olmaya alâmettir.

Rüyada bir kısım oklar attığını görmek bir kötü zan yahut garez sebebiyle namuslu kimselere dil uzatmaya alâmettir. İki gurup insanın birbirine ok attıkları görülürse, isabet ettirenlerin haklı olduklarına, isabet ettiremeyenlerin haksız olduklarına hükmedilir, İnsanlara ok atan kimse, onlara çirkin sözler söyler. Ok attığını ve isabet ettiremediğini gören kimse insanların namusları hakkında kötü konuşur. Bir maksada ulaşılması için ok attığını ve isabet ettirdiğini gören kimse muradına ulaşır. Birine ok attığını ve isabet ettiremediğini gören kimse o kimseye haksız bir söz söyleyeceğine alâmettir.

Üzerinde beyaz renkli yeni elbiseler olduğu halde bir dağın üzerinde doğuya ve batıya doğru ok attığını gören kimse, şayet layık ise mülke ve saltanata ulaşır.

20 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 564 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet