Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Çadır

Ana Sayfa » Ç » Çadır

Rüyada çadır görmek yolculuğa, kabre, hanıma veya eve alâmettir. Çadırların çokluğu bulutlara alâmettir. Rüyada çadır görmek içine giren kimse için veya kendisi için kurulan kimse için mülke alâmettir. Mülke ehil değilse izzete ulaşır.

Üzerine çadır kurulduğunu gören kimse makam sahibi ise gücü artar. Orduya mensup biri ise idareciliğe tayin edilir. Tüccar ise yolculuğa çıkar ve hayra, şerefe ve güzel bir kadına ulaşır. Bir çadırdan ayrılmak niyetiyle çıktığını gören kimse görevinden ve yardımcılarından ayrılır. Çadırının durulduğunu görmek ömrün ve görevin sona ermesine alâmettir.

Çadırının yanında beyaz bir çadır daha olduğunu gören kimse iyiliği emreder, kötülükten sakındırır ve büyük bir günahtan dolayı tövbe eder. Beyaz çadırlar şehitlerin kabirleridir. Yeşil çadırların tabiri de böyledir.

Üzerine kıl çadır kurduğunu gören kimse güce ve kuvvete ulaşır ve işi güçlenir. Veya şehit kabirlerini ziyaret eder. Boş bir arazide kıldan olan veya olmayan çadır görmek şehide alâmettir. Kıl çadır sultana da alâmettir. Dürülmesi gücünün gideceğine ve ömrünün bitmesine alâmettir. Kıl çadırlara sahip olduğunu veya onların altında gölgelendiğini görmek onlar vesilesiyle elde edilen nimete alâmettir. Çadırların rengi yeşil veya beyaz ise iyiliğe, şehdete veya Beytü’l Makdisi ziyaret etmeye alâmettir.

Rüyada çadırcı görmek harekâta ve seferlere alâmettir. Bazen de çadırcı, kabirlere veya bekârın evleneceğine alâmettir.

Rüyada çadır görmek, genellikle hayırla yorumlanır. Hayırlı ve kârlı bir işle tabir edilir. Mevki ve saltanatla da yorumlanmıştır. Evliliğe, yeni bir ev yapacağınıza işarettir.

Bir kimse rüyasında bir sahrada veya bir yerde veyahut çayırlık ve çimenlik bir yerde büyük bir çadır görse, onun bu rüyası o yerde bir şehid olduğuna işretle yorumlanır.

Bir kimse rüyasında büyük bir çadır kurulduğunu görse, bu rüyası onun büyük bir güce erişeceğine ve geniş bir imkâna sahip olacağına işaret olarak yorumlanır. Aynı zamanda işi ve arzusu kuvvetli bir kişi olduğuna da işaret eder.

Bazı yorumculara göre, rüyda görülmüş olan çadır, onun içine giren kimse veyahut kendisine özel olarak kurulmuş olduğu kişi için, mal ve mülkle işarettir. Eğer o kişi mülke ehil ve imkanı yoksa, yani mülk edinmeyecek bir durumda ise o zaman itibar ve yüksekliğe ereceğine işarettir.

Gruplar halinde çadır yığınları görmek, mevki ve itibar sahibi olunacağına işaretle yorumlanır.

Bir kimse rüyasında kırmızı bir çadır görse, bu rüya onun, savurgan, keyif ve eğlenceye düşkün biri olduğuna işaret olarak yorumlanır.

27 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 564 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet