Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Çan

Ana Sayfa » Ç » Çan

Rüyada görülen çan simsara, çocuk sahibi hanıma veya müezzine alâmettir. Bazen çan, şöhrete ve rezilliğe de alâmettir. Çana vurduğunu gören kimse insanlar arasında asılsız bir haberi yayar. Çan hayırsız bir adamla arkadaşlık kurmaya alâmettir. Çan yalancı, münafık adama alâmettir.

Çan hayvanların boyunlarında ise hayır sahibi kimseye alâmettir. Bazen de yolculuğa alâmettir. Çan sesi duymak bazen kafilelerin iyi bir şekilde gelişme veya bir yerden bir yere intikaline alâmettir.

Hristiyanların çanı kendisiyle doğru yolun bulunduğu alime alâmettir. Bazen de rızka, harbe ve namaza alâmettir. Hristiyanların çanları haber ehline veya görüş sahiplerine de alâmettir. Çanlar bazen namaz için çağıranlara veya düşmanla karşılaşmak için hazırlanmaya alâmettir.

Bazen de çanlar hükmü kaldırılmış kitaplara veya önceki ümmetlerin adetlerine veya düşmanlığa veya tartışmaya alâmettir.

Rüyada çan görmek, çeşitli şekillerde yorumlanır. Hayvanların boynunda görülen çan, hayıra yorumlanır. Çan felaket haberine işarettir diye de yorumlayanlar olmuştur.

Rüyada çan görmek, fena ve yalan haber, yalancı adam, simsar (tellal-komisyoncu) şöhrete ve rezilliğe işaret gibi şeylere işarettir. Yani görülen rüya bunlardan birine işarettir.

27 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 530 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet