Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Çivi

Ana Sayfa » Ç » Çivi

Rüyada çivi görmek emire veya devlet başkanına alâmettir. Çivilerin görülmesi ordulara, yardımcılara ve gümüş paralara alâmettir.

Çivi evliliğe de alâmettir. Dolayısıyla kadına işaret eden def ve saire üzerine çivi çaktığını gören kimse dünya evine girer. Rüyada küçük çivi görmek tövbeye, temizliğe ve bekâr için de evliliğe alâmettir.

Çok sayıdaki çiviler güce ve kuvvete ve dirence alâmettir. Çivileri yuttuğunu görmek kızgınlığı yutmaya alâmettir. Çiviler bozuk kimselerle arkadaşlık eden insanlara da alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre çivi, kimselerin arasını sevgi ve muhabbetle bulan kimselere alâmettir.

Rüyada çivi görmek, çeşitli şekillerde tabir olunmuştur. Rüyada tahtadan yapılmış bir çivi görmek, ikiyüzlü bir dosta veya huysuz bir evlada işaretle yorumlanır. Rüyada ağaca bir çivi çaktığını görmek, doğruluğa veya evliliğe ve murada ermeye işarettir şeklinde yorumlanır.

Câbir-il Mağribî’nin yorumu: Rüyasında dökmeden veya demirden yapılmış çivi görmek, iyi değildir. Bu rüya, rüyayı gören kişinin işlerinin ters gideceğine işarettir.

Rüyada görülen çivi, eğer ağaç veya kemikten yapılmış ise, kuvvetliliğe, iyi hâl ve güzel işlere işarettir.

Rüyasında elinde bulunan demir çiviyi yere çaktığını gören kişinin bu rüyası, kendisinin bir oğlu olacağına işaret eder ki, bu oğul, ya ilim ve hikmet tahsil ederek ünlü büyük adam olur şeklinde tabir olunmuştur.

30 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 653 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet