Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Çocuk

Ana Sayfa » Ç » Çocuk

Rüyada kalabalık sayıda çocuğunun olduğunu görmek sıkıntıya işaret eder. Bir kısım rüya tabirlerine göre, küçük bir çocuğunun olduğunu görmek dünyayla ilgili imkânların artmasına, hem de kedere düşmeye alâmettir. Bulüğ çağına ermiş bir çocuğa sahip olduğunu görmek izzete ve güce ve kuvvete alâmettir.

Rüyada erkek çocuk gören kimse müjde alır. Rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören kadın sıkıntıya ve hastalığa uğrar. Kız çocuğu doğurduğunu gören kadın ise kurtuluşa ulaşır. Küçük bir erkek çocuğu taşıdığını gören kimse sıkıntıya uğrar. Erkek çocuk doğurduğunu gören kadın, kız çocuğu ile müjdelenir. Kız çocuğu doğurduğunu gören kadın da erkek çocuğu ile müjdelenir.

Rüyada bebek görmek sıkıntı ve kedere alâmettir. Bulüğ çağına varmamış çocuk müjdeye alâmettir. Bulüğ çağına girmiş çocuk izzete ve güce ve kuvvete alâmettir.

Rüyada çocuk olduğunu, okula gittiğini ve Kur’an öğrendiğini gören kimse, işlediği günahlara tövbe eder. Süt çocuğuna dönüştüğünü gören kimse cahillik eder ve itibarını kaybeder. Şiddetli sıkıntı veya darlık içinde ise Allah onu kurtarır.

Alimlerden veya yöneticilerden birinin, kendisini okulda öğretim gördüğünü görmesi cahil olacağına veya zillete düşeceğine alâmettir.

Rüyada kendisini henüz bıyığı bitmemiş bir genç olarak gören kimse anasından mirasa ulaşır. Fakir kimsenin, kendisini henüz doğmuş bir bebek olarak görmesi rızka ve zenginliğe alâmettir. Hastanın, kendisini çocuk olarak görmesi ölümüne alâmettir. Aynada yüzünü çocuk suretinde gören kimsenin hanımı hamile ise ona benzeyen bir erkek çocuk doğurur.

Rüyada görülen çocuk erkek ise akıbet hayırlıdır. Kız ise akıbet kötüdür.

Küçük çocuklar küçük sıkıntılara alâmettir. Kucağında bağıran bir çocuğun olduğunu gören kimse dayak yer. Bazen de küçük çocukları görmek ferahlamaya, süse, mal sebebiyle fitneye düşmeye, düşük hayat şartlarına kanaat getirmeye veya geçim sebeplerine yapışmaktan aciz kalmaya alâmettir.

Rüyada küçük çocuk görmek sıkıntılara, çilelere, cahilleri idare etme hakkında yorgunluğa alâmettir. Küçük bir kız çocuğu bulduğunu veya taşıdığını gören kimse hapis, yorgun, borçlu veya fakir ise Allah onu kurtarır.

Rüyada çocuk görmek, hal ve duruma göre yorum kazanır. Bir kısım rüya tabirlerine göre, rüyada çocuk görmek, hayır ve sevince işaret eder.

Bir kimse rüyasında küçük bir erkek çocuğu görse, bu rüyası, onun, sevineceğine ve mutlu bir güne ereceğine işarettir.

Keder ve sıkıntısı olan bir kimsenin, rüyasında küçük bir kız çocuğu görmesi, içinde bulunduğu üzüntü ve kederden kurtulacağına işaret eder.

Bir kimse rüyasında küçük bir bebeğin annesinden süt emdiğini görse, bu rüya bebeğin bulunduğu eve bolluk ve bereketin yağacağına işarettir.

Gelen aramalar: rüyada kalabalık çoçuk görmek
30 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.260 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet