Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Çorap

Ana Sayfa » Ç » Çorap

Rüyada çorap görmek giyilmemişse mala ve korunmaya alâmettir.

Çorap giydiğini gören kimse malını muhafaza altına alır. Rüyayı görenin annesi varsa onunla göç eder. Çorap yeni ve kokulu ise sahibi zekâtını verir ve böylece malını korur. Ayrıca güzel övgülerle de övülür. Çorap eski ise sahibi zekâtını ve sadakasını vermemektedir ve malı yok olmaya yüz tutmuştur. Kokusu çirkin ise o kişi çirkin sözlerle yenilir.

Çorap hizmetçi, kadın ve cariye ile de tabir edilir.

Rüyada çorap görmek, değişik şekillerde tabir olunmuştur. Bazı kere, çorap görmek, beddua ve zarara işarettir denmiştir. Ayağından çoraplarını çıkardığını gören kişi, bir iftiraya ve bir dedikoduya uğrar veya uğrayacağına işaret eder.

Rüyada giyilmemiş yeni bir çorap görmek, mal sahibi olmaya ve vakarlı, saygınlığını koruyan bir kişiye işarettir. Bu sebeble rüyasında yeni bir çorap giydiğini görmek, kendi saygınlığını ve malını parasını koruyan ve korumasını bilen itibarlı bir kimseye işaret olarak tabir olunur.

Bir kimse, rüyasında sağlam ve güzel kokulu bir çorap giydiğini görse, bu onun, malının zekâtını vererek malını maddi ve manevi zararlardan, bela ve kazalardan koruyacağına işaretle yorumlanır.

12 Mayıs 2012 tarihinde eklenmiş ve 445 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet