Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Dalak

Ana Sayfa » D » Dalak

Rüyasında dalağının sağlam olduğunu gören kimsenin malı erişilmez yerde olur ve o kimse rahatlığa erer. Dalağının büyük olduğunu gören kimse bozuk arzulara sahip olur ve kuruntu hastalığına yakalanır. Dalağının ağrıdığını gören kimse kendisinin ve ailesinin geçim kaynağı olan malı kötü yolda kullanır.

Rüyda dalak görmek, mal ve sıhhate işarettir. Bazı yorumculara göre rüyada dalak görmek din, sağlık, sıhhat, mal ve kuvvete işarettir. Rüyada dalakla ilgili görülen durumlar bu cihetlere işarettir.

İmâm-ı Nablûsî’nin yorumu: Rüyasında kendi dalağının sağlam ve sağlıklı bir durumda olduğunu görmek, rüya sahibinin malını koyduğu ambarının ve parasını koyduğu kasasının sağlam olduğu ve kendisinin sevinçli olduğuna işarettir. Yani, rüyayı görenin malının sağlam bir muhafaza ve koruma altında olduğunu gösteriyor. Bu rüyayı görenin serveti ve malı zarar görmez, telef olmaz, kayba uğramaz. Rüya sahibi için ferah ve sevinç işaretidir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyasında kendi dalağının şişmiş olduğunu görmek, rüya sahibinin istek ve arzularının fesat düşüncesini gösterir şeklinde yorumlanır. Bu durum, rüya sahibinin halinde değişiklik ortaya çıkar veya hastalanır şeklinde yorumlanır.

27 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 503 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet