Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Dana

Ana Sayfa » D » Dana

Rüyayı gören kişinin kendi ineği doğurmuşsa dana erkek çocuğa alâmettir. Kızarmış dana korkudan emin olmaya alâmettir. Dana, hayra yönelen çocuğa da alâmettir. Bazen de dana sıkıntıya, çileye ve Allah’a ibadet etmekten yüz çevirmeye de alâmettir.

Dişi dana rüya sahibinin geçim işini düzenlemesine alâmettir. Dişi danaya bindiğini ve dananın ayakları altında da adamlar olduğunu gören kimse çok sayıda kimseye liderlik eder veya iyi çocukları olur. Dişi dana üzerine binen kimse için yabancı bir sultan eliyle gelecek izzete veya şerefe ve üstünlüğe alâmettir. Kendisini taşıyan bir danaya asılı olduğunu veya onu takip ettiğini gören kimse sultana tabi olur ve ondan dişi danaya hakim olduğu miktarda istifade eder. Üzerine binilecek durumda olmadığı halde yük taşıyan dişi danaya bindiğini görmek sıkıntıya ve hüzne alâmettir.

Kadının rüyada dana görmesi ferahlık ve genişliğe ve sevince alâmettir. Bazen de fitneye alâmettir. Besili dana düşmana karşı zafer elde etmeye müjdedir. Dana eti yediğini gören kimse mala ulaşır. Bir danayı taşıdığını ve evine soktuğunu gören kimseye sıkıntı erişir.

Rüyada dana görmek, iyiye yorumlanır. Dostların sevgi ve güvenlerini kazanmaya işarettir.

Rüyasında bir dana (inek yavrusunun biraz büyümüşü) satın aldığını görmek, iş hayatında veya memuriyet hayatında başarılı bir insan olacağına işaret olarak yorumlanır.

27 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 823 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet