Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Delilik

Ana Sayfa » D » Delilik

Rüyada delilik zenginlik ve izzettir. Delilik dünyanın bahtına, sevince ve coşkuya alâmettir.

Çocuğun deliliği babasının zenginliğidir. Kadının deliliği o senenin bolluk ve bereketidir. Aynı zamanda delilik aşka veya acı verici dayağa veya salih amellere alâmettir.

Bir kısım rüya tabirlerine göre, delilik cennete girmeye alâmettir. Delilik ilerde gelecek paraya alâmettir. Bazılarına göre de delilik mirastan kalan elbisedir.

Rüyada görülen delilik, çeşitli şekillerde yorumlanmıştır. Bir kimseninin dünya sıkıntılarından aklını kaçırdığını (delirdiğini) deli olduğunu görmesi, iyi değildir. Bu rüyayı gören kimsenin, faizden gelen haram mal ve parayı yediğini, veya yemekte olduğunu gösterir. Yani bu rüya, faizden elde edilecek haram mala işarettir demişlerdir.

Bir kimsenin rüyada delirmiş (deli olan) bir kadın görmesi, dünya ile, dünylığa kavuşmaya işaretle yorumlanmıştır. Deli bir kadının kendisine geldiğini görmek, bolluk ve berekete kavuşmaya işarettir. Böyle birinden (deli kadından) bir şey aldığını görmek, büyük bir hayır ve nimete ermeye işarettir. Böyle bir kadının arkasını dönüp gittiğini ve arkasından gidip de yetişemediğini görmek, çok çalışmasına rağmen dünya nimetlerine eremediğine, dünyalığının azlığına ve dünyalıklardan mahrum olduğuna, eğer kadına yetiştiğni ve yakaladığını görürse, dünya nimetlerinden ne isterse, onlan elde edeceğine işarettir demişlerdir.

Rüyada deli bir kadının, yakasından çektiğini gören kimse, dünya hırsından korunduğuna, dünya malına önem vermediğine, iyi bir insan olduğuna işaretle yorumlanmıştır. Dünya nimetleri bu kişinin arkasından koşarak gelir denilmiştir.

24 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 497 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet