Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Demir

Ana Sayfa » D » Demir

Rüyada demiri elinde gören mala, güce ve kuvvete ulaşır. Onu eline alması zayıflıktan sonra izzete alâmettir.

Demiri yediğini gören kimse her nerede olursa olsun zafer kazanır. Demiri ekmekle beraber yediğini gören kimse hile yapar ve geçimi sebebiyle sıkıntılara girer. Demiri dişleriyle çiğnediğini görmek gıybet ve zarara alâmettir.

Demirden yapılan her şey insan için faydaya, güce ve kuvvete işaret eder. Keser, kürek ve balta gibi şeyler kimsenin hizmetçisine veya ücretliye alâmettir. Bu aletlerde görülen güzellik veya çirkinlik işaret ettiği kimselere aittir. Rüyada demire sahip olduğunu gören kimse sıkıntılı bir şekilde rızka ulaşır. Bazen de demir görmek zorlukların kolaylaştırılmasına veya cehennem ehlinin amelini işleyen kötü adama alâmettir.

Demirin kendisine yumuşadığını gören kimse, mülke ve geniş rızka ulaşır. Demiri erittiğini ve kalıba döktüğünü gören kimse güç yetireceği bir iş yapar. Demiri erittiğini gören kimse insanların diline düşer ve onun gıybetini ederler.

Toplu demir veya kurşun veya tunç elde ettiğini gören kimse dünya malından bir faydaya ve arzuladığı şeyi yapmaya ulaşır.

Bir kısım rüya tabirlerine göre demir görmek, kötülüklere, çilelere ve tasarruftan men edilmeye de alâmettir.

Rüyada demir görmek ve demiri elinde tutmak, zenginlik ve kuvvetli olmakla yorumlanır. Demir aldığını görmek, zayıflıktan kurtulmaya ve kuvvetli olmaya delâlet eder.

Rüyada birçok birikmiş demir görmek, dilek ve arzusuna kavuşmak, işinde gücünde çok kuvvetli olacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada demir dövdüğünü görmek, zor bir işi başarmak ve başaracağı ile, fedakarlık ve sebât göstererek, sabırla servete kavuşacağı ile tabir olunur.

24 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 697 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet