Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Dönüşmek

Ana Sayfa » D » Dönüşmek

Rüyada varlıkların bulundukları halden başka bir hale dönüşmesi, mesela, kilisenin mescide, kuru ağacın meyveli ağaca dönüşmesi makam sahiplerinin değişmesine veya dünyayla ilgili işlerin kötüden iyiye veya iyiden kötüye doğru gidişine alâmettir. Rüyasında orta yaşlarda olduğunu gören kimse bu yaşlarda değilse bu, dindarlığına, onur ve şerefinin artmasına alâmettir.

Maymuna veya benzeri bir hayvana dönüştürüldüğünü görmek Allah’ın nimetinin bitmesine alâmettir. Deveye, binek hayvanına veya yırtıcı bir hayvana dönüştüğünü görmekte hayır yoktur. Özellikle din hakkında hiçbir hayır yoktur. Kuşa dönüştüğünü gören kimse yeryüzünde sabit kalmaz, yolculuk üzerine yolculuk yapar. Geçimi rüyada gördüğü kuşun geçimi gibi bir orda bir burada olur.

Vahşi hayvanlara dönüştüğünü gören kimse Müslümanlardan ayrılır. Geyiğe dönüştüğünü gören kimse kadınlarla beraber yaşamanın zevkini tadar. Domuza dönüştüğünü gören kimse bereketli bir hayat sürer, nefsi hor olur. Örümcek olduğunu gören kimse bir çok günahtan tövbe eder, abid olur.

Bedeninin yırtıcı hayvanlardan birinin bedenine dönüştüğünü gören kimse malı, makamı, gücü ve hilesiyle kendisinden aşağı olanlara musallat olur. Eti yenen hayvanlara dönüştüğünü görmek onun hayrına ve işine alâmettir. Tüyleri veya kanatları olduğunu görmek yöneticiliğe ve gelecek hayra alâmettir. Kanatlarıyla uçtuğunu gören kimse yükseldiği oranda güç ve kudretle yolculuğa çıkar. Bedeninin pişirilmiş çamurdan olduğunu gören kimse fazla kalmaz vefat eder. Demirden olduğunu gören kimsenin ömrü uzun olur. Su kemeri veya köprü olduğunu ve üzerinden insanların geçtiğini gören kimse sultan veya sultanın dostu veya insanların işlerinde kendisine başvurdukları bir alim olur. Asaya dönüştüğünü görmekte hayır yoktur.

Genç bir kadın kendisinin yaşlı olduğunu veya orta yaşlarda olduğunu görürse bu onun dinle ilgili ve dünyayla ilgili yaşayışında doğruda olduğuna alâmettir.

Yaşlı bir adamın gençleştiğini görmesi, fakirse zenginleşmesine, bahtı kara ise bahtının açılmasına ve hasta ise hastalıktan şifa bulmasına alâmettir.

Taze güzel bir dala dönüştüğünü gören kimse acele yollu vefat eder.

Rüyada uzadığını gören kimsenin ömrü uzar ve mala ve evlada sahip olur. Kısaldığını gören kimse evini, bineğini veya istifade ettiği bir şeyini satar. Bu rüyayı görenin ölümünden de korkulur. Azalardan birinin noksan olması dünyayla ilgili eksikliğe alâmettir.

Kadın kılığında ve kadın süsleri içinde olduğunu gören kimse boyun eğme zilletine düşer ve belaya uğrar. Tekrar kendi aslı haline dönüştüğünü görürse bu duruma düşmekten kurtulur.

Bir kadın rüyasında erkek olduğunu görürse, kayıp çocuğu varsa ona kavuşur, hamile ise erkek çocuğu doğurur. Hamile değilse asla çocuğu olmaz. Eğer çocuğu olursa bulüğa varmadan vefat eder.

Bazı rüya tabirlerine göre de bu onu geçindirene veya sahibine yorumlanır. O da insanlar arasında nâm salar ve nâmı kadar şerefi artar.
Hasta bir çocuğun kuş olduğunu görmek ölümüne alâmettir.

Gelen aramalar: rüyada insanın hayvana dönüşmesi,rüyada hayvana dönüşmek,rüyada hayvanın ınsana donusmesı,rüyada insanın hayvana dönüştüğünü görmek,rüyada kuşa dönüşmek,rüyada birinin kuşa dönüştüğünü görmek,rüyada insanın köpeğe dönüşmesi,rüyada köpeğin insana dönüşmesi,rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüşmesi,rüyada birinin bebeğe dönüştüğünü görmek
02 Temmuz 2012 tarihinde eklenmiş ve 17.413 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet