Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Hacamat Yapmak

Ana Sayfa » H » Hacamat Yapmak

Rüyada hacamatçı görmek insanlara ait resmi belgeleri hazırlayan kimseye alâmettir. Hacamatçı; sultan, alim, hakim, doktor ve noter gibi insanların işlerini yürüten kimselere alâmettir. Hacamatçı görmek sıkıntıların, çilelerin ve hastalıkların gideceğine alâmettir. Bazen de kârdan sonra zarar etmeye ve tazminat ödemeye alâmettir. Rüyada görülen hacamatçı yaşlı biri ise o, rüyayı görenin dedesidir. Hacamatçı yaşlı tanınan biri ise onun arkadaşıdır. Genç biri ise onun aleyhine anlaşma yapan kimseye alâmettir. Hacamat yapan kimse hırsıza, neşter de onun anahtarına alâmettir.

Zengin biri hacamat olduğunu görürse tazminat olarak altın eda eder. Bir kısım rüya tabircilerine göre, hacamat acı ilaç içmeye alâmettir. Sağlığa kavuşmak için ona sabretmek neştere sabretmek gibidir. Hacamatçı olmadığı halde bir kadının diğer bir kadına hacamat yapması onu sevdiğine alâmettir. Korktuğu bir kimseye hacamat yaptığını gören kimse onun şerrinden emin olur. Bazen de hacamat, haram malın hacamat olan kimseden çıkarılmasına veya hacamat edenin elde etmesine alâmettir. İkisinden biri oruçlu ise iftar eder veya her ikisi oruçlarını bozan bir fiil işlerler. Baş ağrısından veya göz ağrısından dolayı hacamat yaptırdığını gören kimse şikayet ettiği şeyden sağlığına kavuşur. Bazen de hacamat menetmeye ve cevap vermekten kaçınmaya alâmettir.

Yaşlı birine hacamat yaptığını gören kimsenin şan ve şerefi o yaşlı kadar yükselir. Genç bir kimseye hacamat yaptığını gören kimse düşmanına karşı zafer kazanır. Bir kısım rüya tabirlerine göre, hacamat hastalığın gitmesidir. Bir kısım rüya tabirlerine göre de, malın noksanlaşmasıdır. Yine bir kısım rüya tabirlerine göre, hacamatçının hacamat yaptığı kimsenin malı kendi faydası uğrunda harcanır. Hacamat olduğunu ancak kendisinden kan çıkmadığını gören kimse mal gizler ve o mal bulunmaz veya birine emanet bir mal verir ancak emaneti alan onu geri vermez. Kendisinden kan çıkmışsa o sene sağlığı yerinde olur. Hacamat aleti kırılmışsa, hanımını boşar veya kendisi vefat eder. Bir kısım rüya tabirlerine göre, hacamat olduğunu gören kimse hapiste dahi olsa kazanç elde eder. Hacamat olduğunu gören kimse hapisten kurtulur. Hacamatçı olmadığı halde birine hacamat yaptığını gören kimse, kötülükten veya korktuğu kimsenin korkusundan kurtulur.

Kendisine hacamatçının hacamat yaptığını gören kimse hasta ise doktor vesilesiyle sağlığına kavuşur. Kendisinden bir mal talep ediliyorsa malı hakim vesilesiyle verir. Evlenmek istiyorsa dünya evine girer.

Rüyada annesine veya aile fertlerinden herhangi birine hacamat yaptığını gören kimse hacamat yaptığı kimseye karşı isyankâr olur. Rüyada hacamat yaptığını veya yaptırdığını gören kimse idareci olur veya kendisine emanet teslim edilir.

Gelen aramalar: rüyada hacamat yaptırmak,rüyada hacamat yapmak
31 Mart 2012 tarihinde eklenmiş ve 8.656 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet