Anasayfa K Kan Almak ( Aldırmak )

Rüyada Kan Almak ( Aldırmak ) Görmek

Rüyasında kan aldığını veya kan aldırdığını gören kimse, bir bölgeye emir (baş idareci) olur veya üzerine bir emanet yüklenir, kendisine bir şey emanet edilir veya rüyayı gören kimsenin evleneceğine işarettir.

Rüyasında sağ kolundan (veya sağ elinden) kan alındığını gören kimsenin bu rüyası, onun zenginleşeceğine malının artacağına geçim bolluğuna ereceğine, bol rızka, bol kazanca nail olacağına işarettir.

Rüyasında sol kolundan (veya sol elinden) kan alındığını gören kimse, onun (rüyayı gören kimsenin) dostlarının çoğalacağına, dostlarına veya ortağına yardım edeceğine işaretle yorumlanır.

Gelen aramalar: rüyada kolundan kan aldırmak,ryada koldan kan vermek,rüyada koldan kan vermek,rüyada koldankan almak görmek,rüyada kolundan kan almak,ruyada kulunda kan almak,ryada kolundan kan almak

Yorum Yapın

Bize Ulaşın
Sitemiz ile ilgili her türlü görüş, yorum ve önerileriniz için iletisim@ruyatabiri.com.tr mail adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yayınlanan rüya tabirlerinin her hakkı saklıdır. Sitedeki Rüya Tabirleri, Dini Rüya Tabiri – Türkiye'nin Rüya Tabiri Sitesi kaynak gösterilse dahi yayınlanamaz!