Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Kasap

Ana Sayfa » K » Kasap

Kasap ölüm meleğine alâmettir. Kasabı gördüğünü ve ondan bıçak aldığını gören kimse hastalanır, daha sonra şifaya kavuşur. Babasını boğazladığını gören kimse kan görmemişse iyilik yapar ve sıla-ı rahimde bulunur.

Kasap öldürdüğünü gören kimse hastalıktan kurtulur. Kasap gemi sahibi kimseye alâmettir. Kasap malı vereseler ve yetimler arasında taksim eden kimseye de alâmettir. Rüyada görülen kasabın elinde bıçak varsa ve elbisesi de kirli ise kan dökücü adama alâmettir. Elbisesi temiz ise uzun ömüre işaret eder.

Çarşı pazarda et satan kasaplar görmek sıkıntıya ve zarara alâmettir. Hastalar için acele yollu ölmeye, zenginler için zarar etmeye, korkan kimseler için korkularının artmasına ve borçlu için de borcunu ödemesine alâmettir. Kasap kan döken kimseye alâmettir. Kasap kılıç sahibi kimseye alâmettir. Sıkıntı içinde olan ve hapiste bulunan kimseler için kasap görmek hayra ve ferahlık ve genişliğe alâmettir.

Kasabın hali güzel ise bu, akıbetin güzelliğine alâmettir. Kasap adam suretinde ise Azrail Aleyhisselam’a alâmettir. Kasap korkudan emin olmaya, günah işlememeye, susmaya ve düşmana karşı zafere alâmettir. Kasap insanları yolculuğa teşvik eden adama alâmettir.

Rüyada kasap görmek, pek iyiye yorulmaz. Bu rüyayı görmek, iyi ve hayırlı değildir.

Hasta olan bir kişi, rüyasında bir kasabı öldürdüğünü görse, bu onun, hastalığından kurtulacağına ve şifa bulacağna işaretle yorumlanmıştır.

Hapishanede olan bir kimse veya gam ve kederli, sıkıntı içinde olan bir kimse rüyasında kasabı öldürdüğünü görse, bu onun kurtuluşunun, elem ve kederinin gitmesine işarettir demişlerdir. Bu rüyayı borcu olan bir kişi görürse, yine onun da borcundan kurtuluşuna işarettir. Yine rüyada bir kasabı öldürdüğünü görmek, bütün dertlerinden kurtulmaktır denilmiştir.

15 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve 492 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet