Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Katır

Ana Sayfa » K » Katır

Rüyada katır görmek yetkili kimseye, işinde ilerleyen kimseye ve insanlara hizmet veren polis amirine alâmettir.

Rüyada katır yolculuktur. Katır ahmak bir adamdır. Katır veledi zinadır.

Sahipsiz zayıf katırağılık soysuz bir adama alâmettir. Siyah renkli dişi katır zengin kısır kadındır. İnsanla tartışan katır veledi zinaya alâmettir. Katıra dönüştüğünü gören kimsenin geçimi ve kazancı yolculuktan olur. Dişi katır makama alâmettir. Kendisine ait dişi katırdan düştüğünü gören kimse makamından vazifeden uzaklaştırılır.

Katır sütü içtiğini gören kimseye içtiği kadar korku ve zorluk ulaşır. Rüyada katır erkek çocuktur veya çok zahmet çeken, çok çalışan, sabırlı, şımarık ve kısır bir çocuktur. Dişi katıra binmek bütün insanlar için izzet ve makamdır. Ancak sultanlar ve emirler için zillet ve hapistir. Yolculuğa çıkacaklar için çok faydalı bir seferdir.

Alnı beyaz olan bir katıra bindiğini ve kıbleye yöneldiğini gören kimse hacca gider. Başka bir yöne yöneldiğini gören kimse şerefli bir yolculuğa çıkar. Katıra binmek uzun ömüre ve kısır bir kadınla evlenmeye işaret eder. Eyerli dişi bir katır görmek edepli güzel bir kadına alâmettir. Eyeri yoksa faydalı bir yolculuğa alâmettir. Kendisine ait olmayan dişi bir katıra bindiğini gören kimse birine hanımı hakkında hainlik eder. Rüyasında kızıl renkli katırlar gören kimse kendisinden aşağı kimseler tarafından aldatılır. Katıra bindiğini gören kimse birisiyle kavga eder. Katırlara sahip olduğunu gören kimse kölelere veya mala sahip olur. Belalı bir düşmana sahip olan veya murdar bir kölesi olan kimse rüyasında katıra bindiğini görürse ona karşı galip gelir. Katıra bindiğini gören kadın ise dünya evine girer. Doğurgan dişi bir katıra sahip olduğunu gören kimse malının artmasını arzular. Yük taşıyan uysal bir katırın üzerine bindiğini gönnek katıra binen kimse için güzeldir.

Peygamber’in (a.s.m.) katırını görmek rızık ve bereketle beraber yetki sahiplerine karşı biatı tazelemeye alâmettir. Yine onu görmek tevazu ile beraber birlik ve izzete veya insanlara yakın olmaya alâmettir.

Rüyada katır görmek, değişik şekillerde yorumlanmıştır. Ünlü rüya tabirleri katır rüyasını değişik şekillerde yorumlamış olduklarını örnekleriyle göreceğiz. Şöyle ki:

Bir kimsenin rüyada yolculukta gerekli olan eşyasını hazırlayıp eşyasıyla birlikte bir katıra bindiğini görmesi, onun bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Başka bir yoruma göre, bu rüya uzun ömürlü ve güzel bir hayat, rahat bir yaşam sürmeye işaret eder.

Bir kimsenin rüyada bir katırın anırdığını görmesi, malın artmasına veya bir kadının sayesinde murdına kavuşmaya, maksat ve arzusuna ermeye işarettir.

Rüyasında bir katırı öldürdüğünü görmek, servet sahibi olmaya ve maksadına ermeye işarettir.

16 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve 571 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet