Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Kazık

Ana Sayfa » K » Kazık

Kazık sultana alâmettir. Sırtına üstad durumundaki birisinin kazık çaktığın görmek, rüyayı gören kimsenin sulbünden önder veya alim birinin çıkacağına alâmettir. Kazık odundan ise çocuğu münafık olur. Kazığı çıkarırsa çocuk ölüme yaklaşır. Kazık demirden ise mala ve güce ve kuvvete alâmettir.

Duvara veya yere kazık çaktığını gören kimse bekar ise dünya evine girer. Hanımı varsa hamile kalır. Bir kısım rüya tabirlerine göre kazık, içinde nifak olan işe alâmettir.

Kazık sertliği sebebiyle sıkıntıya ve hüzne alâmettir. Kazık makama, işlerde sebat göstermeye, vekilliğe atanma hakkında zorlanmaya, azle veya yolculuğa alâmettir.

Kazık çocuğa veya hanıma işaret ettiğinde uzun ömre alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre, kazık mala alâmettir. Bazı rüya tabirleri de “Kazık aşka, sıkıntıya ve hüzne alâmettir.” demişlerdir.

Bir kimsenin rüyada duvara kazık çaktığını görmesi, rüya sahibinin asaletIi bir kadınla evlenmesine ve bu evliliği de çok isteyerek severek yapacağına işarettir denilmiştir.

Kişinin rüyada bir eve kazık çaktığını görmesi, bir kadına aşık olacağına işarettir denilmiştir.

Rüyasında bir ağaca kazık çaktığını gören kimse, kendisine layık olmayan bir kadınla evlenir veya evleneceğine işaretle yorumlanmıştır.

Rüyada görülen demirden kazık, mal ve paraya işaret eder.

Gelen aramalar: kazk
18 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve 423 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet