Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Kebap

Ana Sayfa » K » Kebap

Rüyada kebap görmek geçim hakkındaki müjdedir. Tam pişmemişse sıkıntıya alâmettir.

Rüyada koç etinden kebap yaptığını gören kimse hastalanır veya ona sultan işkence eder veya hapse girer. Dişi koyun etinden kebap yaptığını gören kimsenin hanımı veya annesi hastalanır. Oğlak etinden kebap yaptığını gören kimsenin çocuğu veya kölesi çiçek hastalığına yakalanır.

Etli kuzu kebabı çok mala alâmettir. Kuzu zayıf ise az mala ve zorlukla elde edilen rızka alâmettir. Kuzu kebabı yediğini gören kimse çocuğunun malından yer. Sığır kebabı korkan kimse için güvenliktir. Karısı hamile ise erkek çocuk doğurur. Dana kebabı rızka ve bolluğa alâmettir. Oğlak kebabı yiyen kimse için erkek çocuğa alâmettir.

Kaburga kebabı kadınla tabir edilir. Tam pişmiş ayak kebabı kendisine hile yapılan kadın tarafından gelecek rızıktır. Pişmemiş ise gıybettir. Kebap satın aldığını gören kimse bir işçi tutar. Bir kısım rüya tabirlerine göre, kebap sıkıntıya, hüzne veya haram mala alâmettir.

Kebap edilmiş veya pişirilmiş kuş etleri sıkıntısız veya ihanetsiz olarak elde edilen rızka alâmettir.

Uyanıklık halinde ateşle yapılan her şey günah içeren rızka alâmettir. Deve kebabı erkek çocuğa alâmettir. Deve kebabı korkudan emin olmaya veya edepli çocuğa alâmettir. Kebap edilmiş deve ayaklarının kendisiyle konuştuğunu gören kimse helak olmaktan kurtulur.

Bazen kebap dana etinden ise darlıktan çıkış müjdesine veya düşmana karşı zafere alâmettir. Deve etinden ise hastanın şifa bulması, bekarların evlenmesi veya yolcunun gelmesi sebebiyle sevince ve izzete alâmettir. Bazen de kebap iftiracıya, nimetin alınmasına, hapse ve malların yağmalanmasına alâmettir.

Rüyada kebap görmek, nimete ve murada ermeye işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Bir kimsenin rüyada semiz yağlı bir kuzu kebabı görmek ve yemek, çok mala, zayıf kuzu etinden yapılan kebap ise, az mala ve güçlükle elde edilecek, zorluk ve meşakkatle kazanılacak rızka işarettir. Rüyasında kuzu kebabı yediğini gören kimse, çocuğunun kazandığndan yer veya yiyeceğine işarettir demiştir bazı yorumcular.

Bir kimsenin rüyada dana etinden yapılmış ve iyi pişmiş bir kebap yediğini görmesi, iyidir. Onun rızık bolluğuna ve nimete ereceğine işaret eder demişlerdir yorumcular.

18 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve 539 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet