Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Kedi

Ana Sayfa » K » Kedi

 Rüyada kedi görmek hizmetçiye alâmettir.

Bir kısım rüya tabirlerine göre, kedi ev halkından olan hırsıza alâmettir. Bir kısım rüya tabirlerine göre de “Dişi kedi hilekâr kötü kadına alâmettir.” demişlerdir.

Kedinin bir insanı tırmalaması gayretli düşmana alâmettir. Misk kedisi görmek siması kötü ahlâklı kimselerin simasına, ahlâkı da iyi kimselerin ahlâkına benzeyen kimseye alâmettir. Bazen kadının cefa görmesine, çocuklara, çekişmeye, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa, gizlice dinlemeye ve kaş göz işaretleriyle birilerini alaya almaya alâmettir. Bazen kedi babası bilinmeyen buluntu çocuğa alâmettir. Kedi sözle şakalaşan ve insanlara kendisini sevdirmek için her türlü hokkabazlığı yapan kimseye alâmettir.

Kedi bazen kitaba alâmettir. Bazen kedi hanımdan veya çocuklardan gelecek cefaya, düşmanlığa, hırsızlığa, zinaya, vefasızlığa, gizlice dinlemeye, kaş ve göz hareketleriyle birini alaya almaya ve feryad-u figan etmeye işaret eder. Bazen veledi zinaya ve buluntu çocuğa alâmettir. Kedi sıçramak ve oynamak suretiyle kimselerin kalbini kazanan kimselere alâmettir.

Kedi ile farenin veya kurt ile koyunun anlaştığı görülürse bu, nifaka ve yağcılığa veya vatandaşlar arasında adaletin vuku bulmasına alâmettir. Bazen de kedi çocuklarının edeplendirilmesi ve terbiye edilmesi hakkında hırslı kadına alâmettir.

Kedinin ısırdığı veya tırmaladığı kimse hastalanır. Kedinin tırmalaması veya ısırması hizmetçinin hıyanet etmesine alâmettir. Kedi vahşi ise hastalık daha şiddetli olur. Kedisini sattığını gören kimse malını infak eder. Kedi eti yediğini gören kimse sihir yapmasını öğrenir.
Kediye dönüştüğünü gören kimse hırsızlıkla geçinir. Bir kediyle eve girdiğini görmek o eve hırsız girmesine alâmettir.

Rüyada kedi görmek, hizmetçiye işaretle yorumlanır. Kedi, evin hizmetçisini temsil eder. Bazı yorumcular, rüyada kedi görmeyi, kötü huylu bir kadına işarettir diye yorumlar.

Bir kimsenin rüyada bir kediyi öldürdüğünü görmesi, onun bir hırsızı yakalayıp onu alt edeceğine yeneceğine yani polise teslim edeceğine işaretle yorumlamıştır.

Rüyda kedi eti görmek, çalıntı bir mala veya özellikle hırsıza it bir mala işaret eder demiştir.

Bir kimsenin rüyasında kedisini sattığını görmesi, onun kendisine ait mallarını başkalarına dağıtacağına veya sadaka olarak vereceğine işarettir.

19 Haziran 2012 tarihinde eklenmiş ve 601 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet