Korumalı VPS Sunucular

Sitemize Hoşgeldiniz - Bugün

Şuanda 35 Kategoride 1781 İçerik Bulunuyor.

Korumalı Sunucular

Leylek

Ana Sayfa » L » Leylek

Leylek, toplanmayı ve ortaklığı seven kimselere alâmettir. Leyleklerin kış ayında toplandıkları görülürse hırsızlara, yol kesen eşkiyaya, savaşçı düşmana, soğuğa ve hava muhalefetine alâmettir. Leylekleri ayrı ayrı görmek yolculuğa çıkmak isteyen kimse için hayra alâmettir. Bazen de yolcunun yolculuktan dönmesine alâmettir.

Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır. Rüyasında bir leylek gören böyle biriyle tanışır. Rüyada yerde leylek sürüsü gören böyle insanlarla ahbap olur ve onların bilgilerinden yararlanır. Rüyada uçan bir leylek gören çok hayırlı bir haber alır. Rüyada uçan sürüyle leylek, yabancı bir yere yolculuktur. Uçarak gelen bir leyleğin evin damına konması insanın bir yuva sahibi olacağını açıklar. Rüyada uçan leylek gören bekârlar, beğendikleri veya sevdikleri kimselerden hoş haberler alırlar.

Rüyada bir leyleği tutan, seven kimse çok değerli şeyler öğrenir. Evinde leylek gören, toplumda sevilir ve itibar görür. Rüyada leyleği öldürmek iyi sayılmaz. Bu, değerli birini kırmak, üzmektir. Bir leyleğin bağırması bir dostun uyarısıdır. Bir çift leylek evliliği simgeler.

Gelen aramalar: rüyada leylek görmek,rüyada leylek sürüsü görmek
03 Nisan 2012 tarihinde eklenmiş ve 1.039 kez okunmuş.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Diğer Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

TemaFabrika
sohbet odaları mobil sohbet sohbet