Anasayfa S Su Deposu

Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek kedere, sıkıntıya ve hapse alâmettir. Bu musibetlerden birine maruz kalmış kimse için üzüntü ve kederin zail olacağına, büyük kimselerle temasa geçmeye izzete ve yüksek makama ulaşmaya alâmettir. Rüyayı gören kimse ilim ehli ise insanlar ilminden istifade ederler ve o, başta rüya tabiri olmak üzere ilmi sayesinde sultanlarla biraraya gelir. Bazen büyüklerin elçileri kendisine sevinçli haberler getirirler.

Gelen aramalar: rüyada su deposu görmek,ruyada su dolu depo gormek,ruyada su deposu yapmak kiremit den,ruyada siyah su deposu gormek,islami ruyada su tanki,ruyada su deposu tasimak,rüyada su deposu,ruyada su,rüyada büyük Paslı su deposu görmek,rüya su deposu görmek

Yorum Yapın

Bize Ulaşın
Sitemiz ile ilgili her türlü görüş, yorum ve önerileriniz için iletisim@ruyatabiri.com.tr mail adresinden veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Yayınlanan rüya tabirlerinin her hakkı saklıdır. Sitedeki Rüya Tabirleri, Dini Rüya Tabiri – Türkiye'nin Rüya Tabiri Sitesi kaynak gösterilse dahi yayınlanamaz!